Tropik Liberec: Zábava pro celou rodinu i v zimě

Tropic Liberec

Tropický ráj v Liberci

Uprostřed liberecké kotliny, obklopen horami, se nachází oáza zeleně a tepla – liberecká botanická zahrada. Její tropický skleník láká návštěvníky všech věkových kategorií k objevování fascinujícího světa exotických rostlin. Projděte se mezi palmami, banánovníky a bambusy, obdivujte křehkou krásu orchidejí a nechte se okouzlit pestrými barvami kvetoucích bromélií. V tropickém jezírku s vodopádem se prohánějí pestrobarevné ryby a v teráriích můžete z bezpečné vzdálenosti pozorovat hady, ještěrky a pavouky. Prožijte den plný exotiky a dobrodružství v srdci Liberce!

Vodní atrakce pro každého

Ať už jste milovníci adrenalinu, nebo si chcete užít vodní radovánky s rodinou, v České republice najdete nepřeberné množství aquaparků a koupališť, které uspokojí všechny. Pro ty, co se nebojí výšek a rychlosti, jsou tu tobogány všech tvarů a délek. Vyzkoušejte třeba Anakondu v Aquapalace Praha, která vás proveze spletitými zatáčkami, nebo Kamikaze v Aqualandu Moravia, kde si užijete volný pád.

Rodiny s dětmi ocení brouzdaliště s vodními hrami, skluzavky a další atrakce uzpůsobené pro nejmenší. Dětský svět v Aquaparku Olomouc nabízí pirátskou loď, vodní hrad a spoustu dalších lákadel. Relaxovat můžete ve vířivkách, na masážních lavicích nebo v saunových světech, které jsou součástí mnoha aquaparků.

Relaxace v saunách a vířivkách

Sa

Občerstvení a zábava pro celou rodinu

Naše akce není jen tak ledajaká! Mysleli jsme i na ty nejmenší, takže se nemusíte bát, že by se u nás nudili. Pro děti je připraven bohatý program plný her, soutěží a zábavy. Skákací hrad, malování na obličej a kreativní dílničky jim zaručí úsměv na tváři po celý den. A co by to bylo za festival bez dobrého jídla a pití? Na své si přijdou milovníci masa i vegetariáni. Čeká na vás výběr z lahodných burgerů, grilovaných specialit, sýrových dobrot a dalších pochutin. Ať už preferujete pivo, víno nebo nealkoholické nápoje, naše stánky s občerstvením vás nenechají na suchu. Přijďte si užít den plný zábavy, hudby a dobrého jídla s celou rodinou!

Otevírací doba a ceny vstupného

Muzeum vás přivítá každý den kromě pondělí. Brány otevíráme v 10 hodin ráno a zavíráme v 18 hodin večer. Vstupenky si můžete zakoupit přímo na pokladně muzea, a to jak v hotovosti, tak platební kartou. Dospělí zaplatí za vstup 200 Kč, studenti a senioři 150 Kč. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Pro rodiny s dětmi nabízíme zvýhodněné rodinné vstupné. Každou první neděli v měsíci je vstup do muzea zdarma pro všechny návštěvníky.

Publikováno: 07. 06. 2024

Kategorie: zábava

Autor: Jiří Novotný

Tagy: tropic liberec | aquapark