Zábavní park Babylon: Neomezená zábava pro celou rodinu

Funpark Babylon je jedním z největších a nejoblíbenějších zábavních parků v České republice. Nachází se v Liberci a nabízí neomezenou zábavu pro celou rodinu. S rozlohou přes 60 000 metrů čtverečních je Funpark Babylon ideálním místem pro strávení volného času plného adrenalinu, relaxace a zábavy. Tento moderní komplex disponuje širokou škálou atrakcí, které uspokojí potřeby návštěvníků všech věkových skupin. Ať už jste malý dítě, teenager nebo dospělý, Funpark Babylon má pro vás připraveno mnoho zajímavých aktivit.

Zábavní atrakce pro všechny věkové skupiny

Funpark Babylon je ideálním místem pro zábavu celé rodiny. Nabízí širokou škálu atrakcí, které osloví všechny věkové skupiny. Milovníci adrenalinu se mohou vyřádit na horských dráhách a rychlých kolotočích. Pro ty, kteří preferují klidnější zábavu, jsou k dispozici různé houpačky a kolotoče. Pro děti jsou připraveny speciální atrakce jako například malý vláček nebo skákací hrad. Funpark Babylon je tak skvělým místem pro strávení společného času s rodinou plného zábavy a radosti.

Vodní svět plný adrenalinu a relaxace

Vodní svět Funparku Babylon je skutečným rájem pro milovníky vody a adrenalinu. Nabízí nejrůznější bazény, tobogány a atrakce pro dospělé i děti. Mezi nejoblíbenější patří 100 metrů dlouhý tobogán s názvem "Kamikadze", který poskytuje nezapomenutelný zážitek rychlosti a vzrušení. Pro ty, kteří preferují relaxaci, je k dispozici termální bazén s teplotou vody kolem 36 °C a vířivky s masážními tryskami. Vodní svět Funparku Babylon je ideálním místem pro rodinnou zábavu plnou dobrodružství i odpočinku.

Největší lanový park v České republice

Funpark Babylon je domovem největšího lanového parku v České republice. Tento adrenalinový zážitek je určen pro všechny, kteří se chtějí vydat do výšin a zažít vzrušení na lanových překážkách. Lanový park nabízí různé trasy s různou obtížností, takže si každý může vybrat podle svých schopností a odvahy. Bezpečnost je samozřejmostí, protože každý návštěvník je vybaven ochranným postrojem a instruktorem, který poskytuje potřebné pokyny. Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo zkušený dobrodruh, lanový park v Funparku Babylon vám zajistí nezapomenutelnou zábavu a adrenalinové dobrodružství ve vysokých výškách.

Interaktivní herní zóna pro děti

Interaktivní herní zóna pro děti je jednou z nejoblíbenějších atrakcí Funparku Babylon. Tato zóna nabízí širokou škálu her a aktivit, které jsou vhodné pro děti různého věku. Děti se mohou vyřádit na trampolínách, skluzavkách nebo ve velkém bludišti. K dispozici jsou také různé stavebnice a hry, které podporují kreativitu a logické myšlení dětí. Interaktivní herní zóna je bezpečná a přátelská prostředí, kde se děti mohou bavit a rozvíjet své dovednosti. Pro rodiče je k dispozici posezení s výhledem na herní zónu, aby si mohli odpočinout a sledovat své děti při hraní. Tato interaktivní herní zóna je ideálním místem pro rodinný výlet plný zábavy a radosti.

Wellness a relaxační možnosti pro dospělé

Ve Funparku Babylon si mohou dospělí užít také wellness a relaxační možnosti. Komplexní wellness centrum nabízí širokou škálu služeb pro regeneraci a odpočinek. Zde si můžete vychutnat saunový svět s různými typy saun, od finské po parní lázeň. K dispozici je také bazén s protiproudem a vířivka, která dokonale uvolní napětí ve vašem těle. Pro ty, kteří preferují masáže, jsou zde profesionální maséři, kteří se postarají o vaše pohodlí a relaxaci. Wellness centrum je ideálním místem pro odpočinek po náročném dni plném zábavy ve Funparku Babylon.

Kulturní a sportovní akce po celý rok

Funpark Babylon nabízí nejen zábavné atrakce, ale také širokou škálu kulturních a sportovních akcí po celý rok. Každý měsíc se zde koná několik zajímavých akcí pro návštěvníky všech věkových skupin.

Milovníci hudby si přijdou na své díky pravidelným hudebním večerům a koncertům různých žánrů. Můžete si poslechnout živou hudbu od talentovaných hudebníků a kapel, které vystupují na speciálně vybudovaném pódiu.

Pro fanoušky sportu je připravena řada sportovních turnajů a soutěží. Můžete se zapojit do fotbalových, volejbalových nebo stolního tenisu turnajů, kde si můžete změřit síly s ostatními návštěvníky Funparku Babylon.

Kromě toho se zde pravidelně konají i různé kulturní akce jako divadelní představení, taneční vystoupení nebo módní přehlídky. Pro malé diváky jsou připraveny speciální dětské programy s klauny, loutkovými divadly a interaktivními show.

Neméně důležité jsou také tematické akce, které se konají během svátků a významných událostí. Například o Vánocích můžete navštívit vánoční trhy s bohatou nabídkou dárků a dobroty.

Funpark Babylon je tedy nejen místem pro zábavu a relaxaci, ale také pro kulturní a sportovní zážitky po celý rok. Nezapomeňte si před návštěvou Funparku Babylon zkontrolovat aktuální program akcí na jejich oficiálním webu.

Restaurace a občerstvení ve Funparku Babylon

Restaurace a občerstvení ve Funparku Babylon jsou skvělým doplňkem k neomezené zábavě. V areálu parku najdete širokou nabídku restaurací, kaváren a stánků s občerstvením, které uspokojí chuťové buňky každého návštěvníka.

Pro milovníky rychlého občerstvení jsou zde různé stánky s pizzou, hamburgery, hot dogy a dalšími lahůdkami. Pokud preferujete tradičnější jídlo, můžete si vychutnat českou kuchyni v jedné z restaurací. Nabídka je opravdu bohatá a vybere si tu každý.

Pro ty, kteří preferují relaxaci při jídle, jsou zde také elegantní kavárny s nabídkou dezertů a kvalitních nápojů. Můžete si posedět u šálku kávy nebo si dopřát osvěžující koktejl.

V restauracích ve Funparku Babylon je kladen důraz na kvalitu surovin a přípravu jídla. Personál je vstřícný a ochotný splnit veškerá přání hostů.

Navíc, pokud máte specifické požadavky na stravování (např. vegetariánskou či bezlepkovou dietu), restaurace ve Funparku Babylon se rády přizpůsobí vašim potřebám.

Zkrátka, ve Funparku Babylon si můžete vychutnat nejen zábavu, ale také skvělé jídlo a občerstvení. Doporučujeme si udělat čas na pořádný oběd či večeři během vaší návštěvy.

Praktické informace a otevírací doba

Funpark Babylon se nachází v Liberci a je otevřen každý den. Otevírací doba se liší podle jednotlivých atrakcí. Vodní svět je otevřen od pondělí do neděle od 9:00 do 21:00 hodin. Lanový park je přístupný od úterý do neděle od 10:00 do 18:00 hodin. Interaktivní herní zóna pro děti má otevřeno od pondělí do neděle od 9:00 do 20:00 hodin. Wellness centrum je otevřeno denně od 9:00 do 22:00 hodin. Kulturní a sportovní akce se konají pravidelně po celý rok, více informací lze najít na webových stránkách Funparku Babylon. Doporučujeme předem zkontrolovat aktuální otevírací dobu jednotlivých atrakcí a rezervovat si místo v wellness centru předem, zejména během víkendů a ve svátcích.

Závěrem můžeme říci, že Funpark Babylon je skvělou volbou pro celou rodinu. Nabízí širokou škálu zábavních atrakcí pro všechny věkové skupiny, od adrenalinových vodních světů a lanového parku až po interaktivní herní zónu pro děti. Dospělí si mohou užít wellness a relaxační možnosti, a to vše ještě doplnit kulturními a sportovními akcemi po celý rok. Restaurace a občerstvení ve Funparku Babylon zajistí vaše potřeby během návštěvy. Park je otevřen po celý týden s flexibilní otevírací dobou, což umožňuje plánování návštěvy podle vašich potřeb. Doporučujeme navštívit Funpark Babylon a zažít neomezenou zábavu pro celou rodinu!

Publikováno: 14. 02. 2024

Kategorie: zábava

Autor: Jiří Novotný

Tagy: funpark babylon | zábavní park